„Бережімо мир на землі!” (за поезією „Салюти миру”) - ІІІ варіант - ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО

Найкращі учнівські твори

„Бережімо мир на землі!” (за поезією „Салюти миру”) - ІІІ варіант - ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО


III варіант

Вірш Симоненка „Салюти миру” нагадує нам, кому ми повинні дякувати за своє дитинство під мирним небом. Що несе з собою свято Перемоги? Гордість за народ-переможець, наш народ? Сльози і сум за загиблими?

Це свято відзначається навесні 9 травня. Коли все навкруги цвіте, повниться надією і життям. У вірші звучить гордість за переможців — живих та загиблих. Чується в ньому і смуток: багато дочок і синів України не повернулися з тієї війни. Не забулися їх сподівання і мрії, непрожите життя. Але поет вірить, що вони живі в нашій пам'яті. І доки ми пам'ятаємо загиблих, будемо берегти мир, який куплено ціною їхнього життя!

Сьогодні ми живемо в мирній країні і не знаємо війни. Але чомусь болить серце, коли бачиш колони сивочолих ветеранів на святковому параді. Ось вони

— уособлення пам'яті нашого народу, уособлення слави, надії і віри в себе. А над ними майорять прапори і виграє блакиттю високе небо.

Не можна допускати нові війни. Політики мають знаходити способи домовлятися між собою, адже сучасна зброя може знищити все людство за лічені години. Нехай же над світом чуються тільки залпи „салютів миру”, а не бойових гармат.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.