Книга — морська глибина - І варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Книга — морська глибина - І варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Книга живе поряд з людиною усе життя. Незважаючи на те, що зараз з'явилися телевізори та комп'ютери, вони не можуть замінити книжку. Коли я читаю книгу, занурююсь в її глибину, то розумію, скільки всього вона може у собі вмістити. Вона пробуджує мою уяву, кличе її до дії. Саме через читання книг у мене з'явилась мрія, навіть кілька мрій, які я хочу неодмінно здійснити у майбутньому. Чим більше я читаю, тим глибше починаю розуміти усе навколо. Мені здається, що книжку можна порівняти лише з морською глибиною.

Ніби в морську глибочінь, людина з головою поринає в захоплюючий світ книжки. Дивно розуміти, що до тебе цей твір читали тисячі й тисячі людей. Здається, вгадуєш їх думки, живеш їх почуттями, і це лише допомагає глибше зрозуміти авторський задум. Я переконаний, що справжній читач має бути перш за все допитливим. І тоді книжкова морська глибина даруватиме людям дорогоцінні перли.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.