Книга — морська глибина - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Книга — морська глибина - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Кожна книга — це окремий світ із своїми правилами. Коли відкриваєш книгу, поринаєш у неї з головою. Якщо вона тобі цікава, то ти не бачиш і не чуєш, що відбувається навколо. У хорошій книзі глибина почуттів, подій невимірна. Відкриваєш підручник і опиняєшся на березі океану знань, накопичених людством. Якщо читаєш художню літературу, теж дізнаєшся про безліч цікавих і корисних речей.

Дійсно, читання книги можна порівняти з підводним плаванням. Ось тільки-но ти був тут, поруч з усіма іншими. Світило сонечко, чувся гомін людей, шелестіло листя, співали птахи. Словом, був звичайний день. Аж ось ти вже надягаєш маску і пірнаєш. І опиняєшся в іншому світі — світі мовчазних створінь, повільних рухів, сонячних відблисків. Так і з читанням книги. Усе, про що дізнався з книги, залишається в голові, в душі, в серці. Інколи згадуєш прочитане, обмірковуєш, порівнюєш вчинки діючих осіб із власними, робиш висновки.

На мою думку, дуже корисно і дуже цікаво пірнати в книжкове море. Той, хто любить читати від сторінки до сторінки, від однієї книжки до іншої, обов'язково добереться до точних відповідей на всі запитання, які його цікавлять. І ці відповіді будуть перлинами, знайденими на дні книжкового моря.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.