Коли дідусь мій був маленький - ІІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Коли дідусь мій був маленький - ІІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Мій дідусь народився в селі за рік до початку Великої Вітчизняної війни. Перші роки життя прийшлися на війну. Батько мого дідуся пішов воювати на фронт, але так і не повернувся, зник безвісти. Дідусь ріс без батька. Перші яскраві спогади, як не один раз розповідав мені дідусь, залишилися на все життя. Радість його матері і радість усіх людей навкруги — це перемога. Дитинство у мого дідуся було тяжким. Його мати весь час була у полі, працювала бригадиром. Вдома було хазяйство, був город. Дідусь годував домашніх птахів, прибирав за тваринами, мив підлогу і підмітав подвір'я. Він з дитинства жалів свою матір, тому у хаті робив все, що вона йому наказувала.

Знаходив час гуляти з хлопцями: бігали по вулиці, купалися у річці, грали в різні ігри. Бувало, билися, але мати не втручалася. Мій дідусь дуже полюбляв ходити вночі у поле, стерегти коней. В селі не було школи. Треба було ходити за три кілометри. Для дідуся почалися шкільні роки.

Сьогодні я слухаю розповіді дідуся з увагою й цікавістю. Світ, у якому він жив, значно відрізняється від сучасного. Тим цікавіше порівнювати минуле і сьогодення, робити власні висновки, але знову і знову просити дідуся розповісти щось цікаве.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.