Рідний дім - ІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Рідний дім - ІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Рідна домівка... Що ми уявляємо, коли промовляємо ці слова? Скільки людей, стільки і уявлень, думок... Але є щось спільне, що допомагає кожному з нас із приємністю говорити ці слова — рідний дім.

Для мене моя рідна домівка — це мої батьки, домашні тварини і, навіть, іграшки... Зрозуміло, що з іграшками я вже не граюсь, але вони нагадують мені моє раннє дитинство, коли я не мислила себе без мавпочки чи ведмедика, або не могла заснути без мишенятка. Сьогодні я засинаю разом із нашою кішечкою, яка вміє солодко муркотати та зігріває мене своїм м'якеньким хутром. Ще у нас вдома є акваріум. Він мене приваблює менше, але також є ознакою домівки. Усі речі, які оточують мене вдома, є втіленням чогось рідного та приємного, що допомагає у будь-яку погоду відчувати себе затишно та водночас впевнено. Але будь-яка домівка має певну атмосферу, яку створюють не тільки навколишні речі. Найголовнішим у рідному домі є стосунки між членами родини. Чи була б я щасливою серед усіх цих речей без моїх батьків? Звісно, ні. Саме з батьків зароджується атмосфера рідного дому, затишку, спокою. Тільки разом із рідними можна побудувати рідний дім, в якому буде панувати щастя... Такий дім, мій дім, допомагає у скрутну хвилину, радіє, радить, чекає на мене.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.