Український віночок - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Український віночок - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Своєрідним жіночим оберегом на Україні завжди був віночок. І нині, як і в давнину, з раннього дитинства кожна дівчинка вчиться виплітати квіткові віночки.

Плетіння вінка — то ціла наука і майже магічне дійство. До віночка впліталося багато різних квітів з лікувальними властивостями: ружа і деревій, волошка і ромашка, безсмертник і любисток, незабудка і цвіт калини. Але найпочесніше місце у вінку належить барвінку. Згідно з народним звичаєм, навесні парубки збирали барвінок і дарували коханим. Коли дівчина брала квітку, то це означало, що вона не проти стати дружиною цього парубка. Наречені плели з цих квітів вінок, котрий надівали милому, співаючи пісню. На весіллі вінком, сплетеним з барвінку, квітчали молоду.

До дівочого вінка в'яжуть кольорові стрічки. Кожен колір стрічки є символом.

Український вінок є неповторним символом народу України, свідченням його високої культури, запорукою дівочої чистоти.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.