Український віночок - IІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Український віночок - IІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Мені здається, що найкращою прикрасою до обличчя дівчини є віночок. Любов до цієї прикраси народилася у мене через бабусю, яка виплітала мені дуже гарні віночки і прикрашала моє волосся на великі свята, здебільшого весняні. Моя бабуся усе життя провела у селі, тому багато знає про українські обряди, до яких належав і обряд плетіння вінків. Вона розповіла мені, що вінки плетуть з польових квітів, таких, як маки, сині волошки, білий ромен-зілля, чорнобривці та дика рожа. Кожна квітка несе в собі якесь значення. Наприклад чорнобривці вплітають для того, щоб брови були чорні, а зелений барвінок — символ тривалого кохання. Є віночки, які захищають від нечистої сили. їх плетуть дівчата в ніч під Івана Купала. Посилюють захисну силу вінка часник та полинь, які вплітають у вінок. А ще велику захисну силу має любисток. На весілля для нареченої теж виплітався особливий вінок, який у наш час замінено на фату.

А ще бабуся розповіла мені, що раніше в Україні, крім вінків з живих квітів, дівчата плели собі вінки з пір'я птахів. Особливо підходило для цього пав'яче пір'я..

А мені просто подобається, коли мою голівку прикрашає гарний віночок з польових квітів.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.