Як ти вітаєш, так і тебе вітатимуть - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Як ти вітаєш, так і тебе вітатимуть - I варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Цей вислів треба розуміти так: як ти ставишся до інших людей, так і до тебе будуть ставитись. Хочеш, щоб тебе поважали, були чемними, уважно слухали, поважали твої почуття та бажання, то сам поводься так з іншими. Кожній людині приємно, коли до неї, до її думки прислухаються. Моя матуся часто мені повторює: „Стався до інших так, як хочеш, щоб ставились до тебе”. Я намагаюсь дотримуватись цього правила. Я не люблю, коли зі мною не вітаються і тому сам вітаюсь з усіма. Мені не подобається, коли наді мною сміються мої однокласники, якщо я щось сказав не зовсім вірно. І я сам ніколи не сміюсь над своїми товаришами. А коли я з кимось посварюсь, то намагаюсь потім зрозуміти цю людину. І якщо бачу, що неправий, вибачаюсь. Бо я хочу, щоб і мої друзі так зі мною поводилися.

Розуміти вислів „Як ти вітаєш, так і тебе вітатимуть” можна і буквально. Тобто на щире привітання людина відповість так само щиро, і в обох протягом дня буде добрий настрій. Але в будь-якому разі взаємини між людьми повинні базуватися на взаєморозумінні, взаємодопомозі, взаємній повазі.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.