Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

Тайна мого імені - IІІ варіант

Ім'я людині дається при народженні. Раніше імена давали за святцями. Зараз у батьків більш широкий вибір. Багато імен, якими зараз нарікають дітей, мають іноземне походження. От, наприклад, мене звуть Дмитро. Це ім'я походить від давньогрецького слова „деметрис” — той, що належить Деметрі. В античній міфології Деметра — богиня землі і родючості. Мого батька кличуть Леонідом. Його ім'я походить від давньогрецького імені Леонідас. Де „lеоп” означає лев, a „aides” — зовнішність. Тож, буквально ім'я означає — син лева, левеня, подібний до лева.

Матусю мою звуть Тетяна. Це ім'я має дві версії походження — латинську і давньогрецьку. За латинською версією воно походить від імені сабінського царя Татіус (сабіни — італійські племена, що жили на пагорбах Риму). На давньогрецькій це ім'я означає — засновниця, упорядниця. І тільки моя сестричка має ім'я слов'янського походження: Світлана (від „світло”).

Кажуть, що від імені людини залежить її доля. Недаремно ж капітан Врунгель (герой відомої книги) казав: „Як ви яхту назвете, так вона і попливе!” Так і з людьми: ім'я повинно личити людині так само, як зачіска або одяг.