Тайна мого імені - IІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Тайна мого імені - IІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Ім'я людині дається при народженні. Раніше імена давали за святцями. Зараз у батьків більш широкий вибір. Багато імен, якими зараз нарікають дітей, мають іноземне походження. От, наприклад, мене звуть Дмитро. Це ім'я походить від давньогрецького слова „деметрис” — той, що належить Деметрі. В античній міфології Деметра — богиня землі і родючості. Мого батька кличуть Леонідом. Його ім'я походить від давньогрецького імені Леонідас. Де „lеоп” означає лев, a „aides” — зовнішність. Тож, буквально ім'я означає — син лева, левеня, подібний до лева.

Матусю мою звуть Тетяна. Це ім'я має дві версії походження — латинську і давньогрецьку. За латинською версією воно походить від імені сабінського царя Татіус (сабіни — італійські племена, що жили на пагорбах Риму). На давньогрецькій це ім'я означає — засновниця, упорядниця. І тільки моя сестричка має ім'я слов'янського походження: Світлана (від „світло”).

Кажуть, що від імені людини залежить її доля. Недаремно ж капітан Врунгель (герой відомої книги) казав: „Як ви яхту назвете, так вона і попливе!” Так і з людьми: ім'я повинно личити людині так само, як зачіска або одяг.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.