Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

Тайна мого імені - IІ варіант

У світі одне, але всім потрібне — так визначила вагу людського імені народна мудрість.

Ознайомлення з історією людських імен, з їх таємницями дає багато корисного всім, хто бажає знати більше.

Традиція давати людині ім'я ведеться з сивої давнини, мабуть, відтоді, як люди навчилися спілкуватися між собою. У давнину дітей називали на підставі різних ознак дитини, її поведінки, часу та обставин її народження: Рудак, Підосінь, Неділя.

Цікаво, крім того, знайти і значення свого імені рідною мовою, бо, як слушно зауважив якось письменник Лев Успенський, багато Вікторів виросли б, можливо, іншими, якби вони знали, що їхнє ім'я в перекладі означає „переможець”.

Я вважаю, що вибираючи для дитини ім'я, батьки повинні усвідомлювати свою відповідальність перед нею за цю важливу акцію і дбати не лише про свої вподобання, а й про відповідність дібраного імені особливостям дитини, про його милозвучність у поєднанні з прізвищем та ім'ям батька. Інакше дитині не уникнути прикрих прізвиськ і глузливих дотепів від своїх ровесників.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.