Тайна мого імені - IІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Тайна мого імені - IІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

У світі одне, але всім потрібне — так визначила вагу людського імені народна мудрість.

Ознайомлення з історією людських імен, з їх таємницями дає багато корисного всім, хто бажає знати більше.

Традиція давати людині ім'я ведеться з сивої давнини, мабуть, відтоді, як люди навчилися спілкуватися між собою. У давнину дітей називали на підставі різних ознак дитини, її поведінки, часу та обставин її народження: Рудак, Підосінь, Неділя.

Цікаво, крім того, знайти і значення свого імені рідною мовою, бо, як слушно зауважив якось письменник Лев Успенський, багато Вікторів виросли б, можливо, іншими, якби вони знали, що їхнє ім'я в перекладі означає „переможець”.

Я вважаю, що вибираючи для дитини ім'я, батьки повинні усвідомлювати свою відповідальність перед нею за цю важливу акцію і дбати не лише про свої вподобання, а й про відповідність дібраного імені особливостям дитини, про його милозвучність у поєднанні з прізвищем та ім'ям батька. Інакше дитині не уникнути прикрих прізвиськ і глузливих дотепів від своїх ровесників.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.