Значення літератури в житті людини - ІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Значення літератури в житті людини - ІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Художня література як один із видів мистецтва — найпопулярніший і найдоступніший усім. Вона приносить радість людині, підносить її духовно.

Слово література походить від латинського „літера” — буква. Пряме значення цього слова — те, що написане буквами. Але згодом воно набрало трохи іншого змісту: література — це те, що створене письменниками й записане (або надруковане) на папері. До художньої літератури належать різні твори: повісті, п'єси, вірші тощо. У художніх творах письменник зображує словом події, риси характеру людей, їхні вчинки, тобто малює словами художні образи. Художнє слово в уяві людини неодмінно викликає картини та образи, яскравіші від найкращої ілюстрації чи навіть кінофільму.

Засобами мистецтва слова виховується любов до України, повага до її мови, історії, звичаїв і традицій. Велике значення рідної літератури в естетичному, моральному вихованні людства.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.