Значення літератури в житті людини - ІІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Значення літератури в житті людини - ІІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Слово література походить від латинського „літера” — буква. Тобто те, що написане буквами. Пізніше до цього додалось значення іншого змісту: те, що записане на папері письменниками. Це слово об'єднує в собі багато різних смислів. Це і художня, і наукова, і публіцистична література. Неможливо уявити собі сучасну людину, яка не читає. З самого початку життя людини батьки читають малятам казки. Далі дитина вчиться читати сама і поринає в світ книг. Це і художня література, і навчальна, і періодична література — газети, журнали.

Важко собі уявити, скільки сил покладає письменник, щоб написати твір! Дивишся на безкінечні полиці бібліотек і дивуєшся: якої ж праці коштувало все це розмаїття! Та тепер кожен читач може скористатися подібною інформацією, розгорнувши книжку. Кожне явище навколишнього світу, кожен куточок природи, кожний прояв людської вдачі, кожний технічний винахід увібрали в себе книжки. Людина звертається до книг у тяжкі хвилин и свого життя і в урочисті. Один з перших космонавтів світу, українець Павло Попович, брав з собою в космос твори Тараса Шевченка і Остапа Вишні. Література — це записана мудрість народу. І той, хто читає книги, черпає в колодязі народної мудрості знання, вміння.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.