Значення літератури в житті людини - IV варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Значення літератури в житті людини - IV варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Література має величезне значення в житті кожної людини. Адже людина, у високому смислі слова, стає людиною завдяки літературі. Книги починають виховувати особистість з того моменту, як дитина взяла до рук книжку. А читати треба усе життя і читати багато. Тільки багато читаючи, можна зрозуміти, що таке добро і зло.

Всі цінності людина черпає з книг. Людина, яка багато прочитала, дуже багато знає; з такою людиною цікаво спілкуватися. Книга — джерело усіляких знань. Коли читаєш книжку, починаєш замислюватися над сенсом життя, над значенням людини у житті. Книжки примушують людину мислити, виховують власну думку, розвивають уяву!

Взагалі література невід'ємна від життя людини. Вона допомагає їй пізнати саму себе. За допомогою літератури людина підвищує рівень своєї духовності.

Література йде поруч з людиною все життя.





Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.