Моя улюблена книжка - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Моя улюблена книжка - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Улітку я прочитав книжку Рудольфа Еріха Распе „Пригоди барона Мюнхгаузена“. Мені дуже сподобався кумедний барон з його вигаданими пригодами.

Я багато разів бачив мультфільм про Мюнхгаузена, але читання книги дало мені набагато більше задоволення. Адже я можу сам собі „малювати“ в уяві мультики.

У мене є декілька найулюбленіших історій: „Півконя“, „Верхи на ядрі“, „За волосся“, „Сирний острів“. На мою думку, це найкумедніші пригоди та найфантастичніші пригоди барона Мюнхгаузена. Дуже цікаво було уявляти собі півконя, що не міг ніяк напитись, а також альтаночку з лаврового листа. Мені б дуже хотілося проїхатись верхи на ядрі, як Мюнхгаузен, витягти себе з болота за чуба. Та „найсмачнішим“ є оповідання „Сирний острів“. Я дуже люблю сир, а коли читав про цю пригоду, то навіть закривав очі. Я уявляв себе там, на острові. Смакота! На деревах вже спечений хліб, висять медяники. Були там і річки з молока та пива. А ще там були ввічливі дерева, що вклонялися, вітаючи вас.

Мені дуже сподобалась ця книга. Я не вважаю барона Мюнхгаузена брехуном. Він просто мрійник і вигадник, що хоче розважити усіх навкруги, людина доброї і веселої вдачі.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.