Моя улюблена книжка - ІІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Моя улюблена книжка - ІІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Люди усього світу вже знають хлопчика на ім'я Гаррі Поттер. Вже знято два фільми, написано п'ять книжок.

Я прочитав чотири книги Дж. К. Ролінг про цього хлопчика та його пригоди.

Мені найбільше сподобалася перша книга, яка називається „Гаррі Поттер і філософський камінь“. Хлопчик-чаклун Гаррі Поттер залишився сиротою. Його батьків вбив злий чаклун Воландеморт. Гаррі живе у домі маглів (це так у книзі називаються звичайні люди): свого дядька та тітки. Вони не хочуть знати ніяких чаклунств, усім кажуть, що Гаррі навчається у спецшколі-інтернаті для „дефективних“, забороняють хлопчикові користуватись телефоном тощо. Гаррі стає трохи легше, коли він опиняється у школі для маленьких чарівників — Хоґвартсі. Гаррі Поттер — справжня знаменитість серед своїх ровесників і серед дорослих. Але письменниця наголошує, що бути знаменитим непросто. Карколомні пригоди чекають на юного чарівника, та він з честю вийде з них.

Мене дуже захопила ця книга. Я з нетерпінням чекаю на нові частини роману. Нещодавно я читав другу частину, яка називається „Гаррі Поттер і таємна кімната“. Це справді цікава дитяча фантастика!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.