Олена Петрівна — Вчитель з великої літери - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Олена Петрівна — Вчитель з великої літери - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Олена Петрівна викладає в нашому класі географію, крім того, вона наш класний керівник. Олена Петрівна закохана у свій предмет, вона цікаво і змістовно проводить уроки, тому всі учні нашого класу теж полюбляють географію. Вже зараз хтось мріє стати мандрівником, хтось полярником, хтось першовідкривачем незнаних земель.

Олена Петрівна завжди охайно одягнена, у неї гарне волосся і приємний голос. Говорить вона не дуже голосно, але у класі на її уроках завжди панує тиша, здається, чутно навіть наш подих. Уроки географії ми завжди з нетерпінням чекаємо і ретельно до них готуємося.

Наша улюблена вчителька користується у школі великим авторитетом. Олена Петрівна часто організує різноманітні шкільні заходи. Вона завжди готова прийти на допомогу кожному учню.

В позакласні години ми обговорюємо шкільні проблеми, отримуємо добрі поради, а також відвідуємо театри, музей.

Я думаю, що коли мине багато років після закінчення школи, ми усі будемо не тільки пам'ятати Олену Петрівну, але й любити її та спілкуватися з нею.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.