Конвалія — чарівна квітка весни - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Конвалія — чарівна квітка весни - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Чудові лісові рослини не можуть не зачаровувати. Такою є й конвалія. Милує око її розкішний цвіт. Її білі дзвіночки втілюють у собі радощі весни.

Конвалія росте здебільшого в лісах і рідше — в степу. Цвіте в травні — на початку червня. Рослина має цікаву будову. На стрункій стеблині 15—25 см заввишки схиляються пуп'янки, нижче — схожі на глечики квітки. Конвалія має всього два листки і довгі підземні кореневища, від яких відростають нові рослини.

Конвалія — цінна лікарська рослина. Ліки, виготовлені з неї, поліпшують діяльність серця. Особливо цінні свіжі квіти конвалії. Проте вони потребують негайного консервування в спирті, що не завжди зручно й можливо. Частіше використовують засушені квітки, оскільки вони можуть досить довго зберігатися.

Конвалія була улюбленою квіткою багатьох видатних людей. Серед них Петро Ілліч Чайковський, Микола Коперник.

У поетичних творах квітки конвалії завжди ототожнюються з чистотою, ніжністю, вірністю, коханням, з найблагороднішими почуттями людини.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.