„Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив” - ІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

„Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив” - ІІ варіант - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - 6 клас

Майже кожна родина сьогодні має якусь тварину: собача, кішечку, рибок, папугу... І це добре, адже, як говорять мої батьки, домашня тварина не тільки розважає нас, а й розкриває наше почуття відповідальності. На жаль, ми не завжди усвідомлюємо, що, заводячи тварину, беремо на себе величезні обов'язки.

У мене вдома живе кошеня, до якого я не просто звикла, а полюбила його. Незважаючи на те що за кошеням треба прибирати, годувати його, виховувати, я не уявляю нашу родину без нього. Коли я приходжу додому, Пухнастик зустрічає мене, лащиться, і це підіймає мені настрій. Домашні тварини звикають до нас, люблять і з часом все більше і більше залежать від нас — їхніх господарів. Коли я бачу на вулиці самотню тварину, яка порпається в смітнику, зразу пригадую свого Пухнастика і сподіваюсь, що з ним цього не станеться. Справді, ми відповідальні за тих, кого приручили. У минулому році в школі ми читали оповідання Михайла Чабановського „Вірний”. Мені здається, що в цьому творі добре показано ставлення людини до тварини. Наскільки ми будемо вірними у ставленні до братів наших менших, настільки вони будуть нашими друзями. Недарма ж народ говорить, що справжня людина ніколи не образить тварину. Отже, пам'ятаймо слова А. де Сент-Екзюпері: „Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив”.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.