Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Найкращі учнівські твори

З чого починається Батьківщина? - ІІ варіант

Батьківщина моя там, де я народився, де живуть мої батьки, де жили мої пращури. Батьківщина моя там, де моє коріння. А з чого ж вона починається?

Мабуть, з першого вжитті крику, першої краплини молока, першого слова „мама”. А далі з турботи про мене у сім'ї, з товаришів та друзів, з навчання і роботи, з першого кохання й власної сім'ї. Батьківщина починається з думок, з вчинків людей, що оточують мене , з великого кохання, з досягнень намічених цілей. Людина-патріот живе для людей і в ім'я людей своєї Батьківщини.

Наша Україна має дуже непросту історію. Десятки поколінь українців мріяли про здобуття Батьківщиною державності. Лише в 1991 році сталася найважливіша для країни подія — Україна стала суверенною державою, рівною серед рівних. Отже, для мене Батьківщина починається ще й з 24 серпня 1991 року. Мені чомусь здається, що цей день був особливо сонячним, яскравим, радісним. Адже саме тоді перед світом постала древня й вічно юна держава — Україна.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.