З чого починається Батьківщина? - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

З чого починається Батьківщина? - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Батьківщина моя там, де я народився, де живуть мої батьки, де жили мої пращури. Батьківщина моя там, де моє коріння. А з чого ж вона починається?

Мабуть, з першого вжитті крику, першої краплини молока, першого слова „мама”. А далі з турботи про мене у сім'ї, з товаришів та друзів, з навчання і роботи, з першого кохання й власної сім'ї. Батьківщина починається з думок, з вчинків людей, що оточують мене , з великого кохання, з досягнень намічених цілей. Людина-патріот живе для людей і в ім'я людей своєї Батьківщини.

Наша Україна має дуже непросту історію. Десятки поколінь українців мріяли про здобуття Батьківщиною державності. Лише в 1991 році сталася найважливіша для країни подія — Україна стала суверенною державою, рівною серед рівних. Отже, для мене Батьківщина починається ще й з 24 серпня 1991 року. Мені чомусь здається, що цей день був особливо сонячним, яскравим, радісним. Адже саме тоді перед світом постала древня й вічно юна держава — Україна.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.