З чого починається Батьківщина? - І варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

З чого починається Батьківщина? - І варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Батьківщина... Якщо замислиться над самим цим словом, його значенням, можна побачити, що воно має спільні корені зі словами батько, батьки. Мабуть, його зміст в тому, що це місце, де живуть твої батьки, де поховані твої прабатьки, твої корені. Для кожного з нас Батьківщина — це місце, де пройшли наше дитинство, юність. Але є ще зміст в цьому слові. Бо Батьківщина — це не просто крапка на географічній карті. В це слово ми вкладаємо і особисте, і загальне. Це і земля наша, і люди, і рідна мова, і історія нашого народу, і його пісні та мрії. В це слово ми вкладаємо гордість за свій народ, за свою культуру і свою причетність до всього цього.

Для мене Батьківщина — рідний дім, двір, мої друзі, з якими я зростаю, моя вулиця, школа, де навчаюсь, моє місто. А ще — вся моя держава — рідна Україна. Тобто для мене, як і для усіх, Батьківщина починається з маленького і закінчується великим.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.