Річка мого краю - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Річка мого краю - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Мій край Донеччина — степовий. Вода для нас, степовиків, є дорогоцінною. Більшість річок в нашому краї течуть до Азовського моря. Вони всі невеликі. Через наше місто Донецьк тече річка Кальміус. Починається вона біля села Яківлівки і впадає в Азовське море. Довжина цієї річки біля двохсот дев'яти кілометрів. Там, де вона тече через наше місто, береги її одягнені в бетон. Колись у давнину наша річка була судохідною. Найбільші притоки її — Кальчик та Мала Волноваха. Приток Кальчик увійшов навіть до історії. Деякі вчені припускають, що у 1223 році саме на цьому місці відбулося бойовище між монголо-татарським та руськими військами. Про цю подію згадується в Новгородському літописі: „Бисть на Кальках брань великая”.

Іноді, коли я гуляю берегами Кальміусу, уявляю їх зеленими. Навкруги степ і жодної людини. А по воді пливе корабель з білими вітрилами. Я люблю дивитись на плин води в річці. Скільки їй віків, скільки вона бачила!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.