Берегти природу — обов'язок кожного - І варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Берегти природу — обов'язок кожного - І варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Влітку наша родина виїздить „кудись ближче до природи”, як говорять мої батьки. Я не уявляю собі літнього відпочинку без річки, моря, лісу... Що б сталося, якби всі люди були приречені на вічне проживання у величезному місті, де б не було жодного дерева, зеленої травички та співу пташок. Мабуть, це було б жахливо! Зрозуміло, що розвиток цивілізації — це добре. Але з іншого боку, скільки знищується природних ресурсів! Адже всьому має бути межа. Наше місто з кожним днем стає все кращим: з'являються нові сучасні будівлі, тротуари вимощуються плиткою, всюди безліч яскравих вітрин... Мені здається, було б краще, якби біля сучасних крамниць ще й росли б дерева та клумби з квітами. Але ж природа дає можливість не тільки милуватися нею, вона поліпшує стан нашого здоров'я. Сьогодні багато говорять про екологічну загрозу людству. Чим ми дихаємо? Найдивнішим є те, що в цьому винна сама людина. Якщо ми сьогодні не замислимось серйозно над екологічними проблемами, то самі себе і знищимо. Мені пригадується вірш Володимира Бровченка „Два хлопчики”. Один з хлопчиків сприймає ліс у вигляді дров, а інший — у вигляді світла:

   Два хлопчики... І ліс так пильно в вічі

   Дививсь сусідам димокурних труб.

   Він ще не знав, хто буде тут лісничим:

   Чи садівник життя, чи дроворуб...

Так хотілося б, щоби кожен із нас був „садівником життя”, а не „дроворубом”.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.