Моя власна оцінка вчинку Грицька (за оповіданням „Грицько”) - IІІ варіант - БОРИС ГРІНЧЕНКО - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Моя власна оцінка вчинку Грицька (за оповіданням „Грицько”) - IІІ варіант - БОРИС ГРІНЧЕНКО - 6 клас

III варіант

Коли я тільки розпочала читати твір Б. Грінченка, мені дуже не сподобався Семен — сусід Грицька.

Так, родина Семена була вбогою, але це не виправдовує його поведінки. Зовсім по-іншому поводить себе Грицько: намагається не ображати Семена, пам'ятати про їхню вбогість. Зрозуміло, що Семен через бідність виявляє певну злість, але Грицько на таке ставлення не заслуговує.

Епізод, коли Грицько рятує Семена, мене найбільше вразив: „Усе зробилось так швидко, що Грицько спершу нічого не тямив. Він почув тільки, що Семен його вдарив і що в нього страшенно заболіло обличчя. У нього в серці закипіло зло на Семена за це. Ту ж мить він побачив, як Семен шубовснув у воду... І сам Грицько як був, у одежі, шубовснув з кручі у воду”. Грицько кидається рятувати людину, яка кілька секунд тому його образила. Це свідчить, що Грицько має добру вдачу і здатний на всепрощення. В народі говорять, що добро породжує добро. Це сталося і з матір'ю Семена, яка була безмежно вдячна Грицьку: „Дай тобі, Боже, усього... за те... ти...” В останніх рядках оповідання автор говорить, що з того часу між Семеном і Грицьком не було жодної сварки. А кому за це дякувати? Звісно, Грицькові.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.