Майстерне відображення широких просторів рідної землі в поетичних творах „Гаї шумлять”, „Де тополя росте” - І варіант - ПАВЛО ТИЧИНА - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Майстерне відображення широких просторів рідної землі в поетичних творах „Гаї шумлять”, „Де тополя росте” - І варіант - ПАВЛО ТИЧИНА - 6 клас

Передусім, треба сказати, що Павло Тичина — це геніальний український поет. Багато своїх поетичних творів він присвятив природі рідного краю, який він надзвичайно любив. Його поезії описують красу та велич української землі. Поет зміг в декількох рядках передати той необ'ємний, величний простір, який розгортається перед його очима.

В поезії „Де тополя росте” автор майстерно змальовує широке поле, засіяне житом. Куди не глянь, скрізь розкинулося воно, виблискує золотими колосками, хвилюється від подиху вітерцю, мов срібно-золоте море. Ліс, який росте по краю поля, виглядає наче смужка диму серед безкраїх полів.

В поезії „Гаї шумлять” поет малює картину гаю. Він іде гаями, милуючись навколишньою природою; річкою, яка здається йому музикою; небом, на якому горить золоте сонце.

Створюється враження, ніби поет знаходиться на широкому просторі, де легко дихається, де погляд лине в далечінь, а душа поривається в небо.

Павло Тичина зробив великий внесок у скарбницю української літератури.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.