Зображення великої батьківської любові в поезії „Синові” - І варіант - МАКСИМ РИЛЬСЬКИЙ - 6 клас

Найкращі учнівські твори

Зображення великої батьківської любові в поезії „Синові” - І варіант - МАКСИМ РИЛЬСЬКИЙ - 6 клас

Відомого українського поета Максима Рильського знають усі. В своєму вірші „Синові” він зміг точно передати почуття батька до свого любого сина. Взагалі треба сказати, що батьки ніколи не бажають своїм дітям поганого, а хочуть їм лише добра. Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина була щасливою, не зазнавала в житті прикростей та розчарувань. Проте головне, щоб дитина стала справжньою людиною. Коли ж людину називають справжньою? Коли вона повністю відповідає за власні вчинки, додержується даного слова, поважає традиції, прагне самовдосконалення, не розмінюється на дрібниці тощо.

На мою думку, справжня людина — це людина, яка живе по справедливості, поважає себе та інших, шанує своїх батьків. У поезії „Синові” бажання батька, щоб його син став Людиною, проходить через увесь твір. Його син хоче бути Людиною і це бажання робить його батька щасливим. Для люблячого батька це найбільша радість.

Саме цю радість та любов до сина глибоко зміг передати М. Рильський.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.