Всі публікації щодо:
Сосюра Володимир

Найкращі учнівські твори

Якою я побачив рідну природу після прочитання віршів „Гей, рум'яні мої небокраї”, „Хто в рідному краї...” - І варіант - ВОЛОДИМИР СОСЮРА

Спочатку хочу сказати, що треба поважати й любити ту країну, той край, де ти народився, де ти живеш. Література у великій мірі вчить нас цьому, особливо поезія, де змальовуються картини рідної природи.

Відомий поет Володимир Сосюра зміг передати своє ставлення до рідної землі, а через його поезії і ми починаємо замиловуватися картинами природи.

У поезіях „Гей, рум'яні мої небокраї” та „Хто в рідному краї...” звучить синівська любов до Вітчизни, до її квітучих садів та рум'яних небокраїв, до її гаїв та міст. Автор закликає до життя й творчості в ім'я рідної Вітчизни. Майстерно змальовує він образ весни із дитячим обличчям, з якого сиплються квіти. Яка пролітає над Україною і шумить журавлиним крилом. З надзвичайною любов'ю ставиться поет до України. Коли я читаю його поезії, в моєму серці народжується пошана до тієї землі, на якій я народився. Я певен, що якби всі ставилися до своєї країни так, як великий письменник, життя було б набагато кращим.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.