Ким я хотів би стати у майбутньому - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Ким я хотів би стати у майбутньому - ІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Хоча я п'ятикласник і попереду в мене багато років навчання у школі, інколи я вже замислююсь над цим питанням. Адже чим раніше я з цим визначусь, тим більше у мене буде часу для того, щоб вдосконалити свої знання з тих предметів, які мені особливо знадобляться у майбутньому.

З усіх предметів, які ми вивчаємо в школі, мені найбільше подобається біологія. Після закінчення школи я, мабуть, піду навчатись у медичний університет — хочу стати лікарем. Це давня і шанована професія. Скільки існує людство, стільки воно хворіє на різні хвороби і потребує допомоги. Споконвіку існували люди, які займались лікуванням. Спочатку це були шамани, а потім, набагато пізніше, справжні досвідчені лікарі. А зараз, в наш час розвинутих технологій, промисловості, з'являються нові віруси та хвороби. Я хочу зробити свій внесок у боротьбу людства з ними.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.