Ким я хотів би стати у майбутньому - ІІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Ким я хотів би стати у майбутньому - ІІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Я мрію стати лікарем. Мені ця професія подобається з раннього дитинства. Я пам'ятаю, як лікувала своїх ляльок, як із подругами гралася у „лікарню”. А зараз, коли я подорослішала, то напевно знаю, що кращої професії немає. Адже головне в житті людини — це здоров'я, а лікар повертає хворому втрачене здоров'я. Люди у білих халатах викликають довіру. Лікарі приходять на допомогу не тільки на своєму робочому місці, але й там, де виникає в цьому потреба. Професія лікаря дуже відповідальна. Справжній лікар має бути добрим, безкорисливим, благородним.

Саме тому я хочу стати лікарем.

Існує багато лікарських спеціальностей. Я поки що не знаю точно, яку з них оберу. Найбільше мене приваблює робота дитячого лікаря. Він спостерігає за малюками від дня їх народження, а коли треба, надає термінову допомогу. Працюючи дитячим лікарем, я обов'язково принесу велику користь Україні.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.