Найрідніша людина - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Найрідніша людина - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Для кожної людини найріднішою людиною є мати. Жінка, яка дала тобі життя, пестила, годувала, ночей не досипала. Мати віддасть здоров'я своє і навіть життя, аби дитині було краще. Стати матір'ю — це найсвятіший дар і обов'язок жінки. Є легенда про безмежну любов матері. Вона називається „Серце матері”. В ній розповідається історія матері та сина. Кохана дівчина забажала від хлопця, щоб той приніс їй серце своєї матері. Син вирвав серце з грудей матері і поніс коханій, йшов та спіткнувся. І серце матері обізвалось до нього стурбовано: „Не забився синок, не болить?” Такі материнські серця! Коли дитині погано, воно все чує і болить. Навіть коли діти виростають і розлітаються з материнського гнізда, все одно мати хвилюється за них. І вони, вже дорослі, знають, що завжди знайдуть у матері любов, підтримку, щире співчуття. Більшої любові немає на Землі, ніж материнська. Вона все зрозуміє, все пробачить. Від матері людина отримує не тільки життя. Мати виховує в дитині особистість, формує її світогляд. Недарма образ матері в піснях, казках, легендах зливається з образом батьківщини, є символом добра. Материнська любов безкорислива, мати все віддає дитині і нічого не вимагає для себе. Добре сказав поет В. Підпалий про матір:

   Все те, що мав, і те, що в мене є,

   що від людей, що від землі святої,

   що радістю в рядках моїх встає,

   передано в моє життя тобою.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.