Найрідніша людина - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Найрідніша людина - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Ми живемо разом з мамою. Вона моя найрідніша людина.

Наш день проходить так: мама будить мене вранці, готує сніданок і проводжає до школи, а сама іде на роботу. Ввечері ми знов зустрічаємося вдома і за вечерею обговорюємо, як пройшов день, ділимося новинами, спілкуємося. Потім мама перевіряє, як я виконала домашні завдання. І ми лягаємо спати. А вранці все починається знов. У вихідні дні ми прибираємо квартиру, дивимося телевізор і обов'язково куди-небудь ходимо: в цирк, кіно, у театр. Одного разу ми з мамою дивились експозицію краєзнавчого музею, а недавно були в планетарії. Ми бачили там „Зоряне небо Давньої Греції”. Це було надзвичайно: ніколи ще не були зірки так близько.

А ще ми дуже любимо гуляти з мамою у парку і збирати квіти або осінні листочки, а потім робити гербарій. А взимку ми із задоволенням катаємося на лижах та санчатах з гори.

У неділю ми купуємо продукти і готуємо щось дуже смачне, запрошуємо на вечерю бабусю та дідуся, а іноді самі ходимо до них.

Ми з мамою весь вільний час проводимо разом, завжди допомагаємо одна одній і підтримуємо. Нам дуже добре разом і ніколи не буває сумно.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.