Портрет мого друга - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Портрет мого друга - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

У мене є друг, як кажуть, „з пелюшок”. Його звуть Максим. Наші матері знайомі дуже давно. Ми разом вчилися ходити, розмовляти, гратися. Потім пішли до одного дитсадка, де у нас і ліжка були поруч. Мій друг — це людина слова. Якщо він щось пообіцяв, то зробить обов'язково, ніколи не забуде і не підведе. Коли я хворію, він завжди перший подзвонить, спитає про моє самопочуття, поділиться шкільними новинами. Ми з ним, звичайно, вчимося в одному класі і сидимо за однією партою. Він ніколи не залишає мене в тяжку хвилину, підтримує словом і ділом. І зовсім неважливо, яка у нього зовнішність: товстий чи худий, високий на зріст чи маленький, біляве у нього волосся, руде чи ще яке. Адже справжній друг цінується не за зовнішність. Набагато цінніші такі риси характеру людини, як ставлення до тебе, вірність, довіра, вміння прийти на допомогу. Недаремно народна мудрість каже: „Друг пізнається в біді”. Тобто коли тобі добре багато може знайтись фальшивих друзів. А в біді допоможе і не відвернеться тільки справжній друг. Мій друг Максим саме такий.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.