Моя сусідка по парті (твір-опис зовнішності) - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Моя сусідка по парті (твір-опис зовнішності) - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ


Моя сусідка по парті (твір-опис зовнішності)

Уже третій рік я сиджу за однією партою з Оленкою. Вона непогана дівчинка, але буває неслухняною та неуважною на уроках. Вона, як ніхто, вміє зберігати чужі таємниці. Вона завжди впевнено виходить до дошки, хоч не вчила уроків і не має домашнього завдання, і, орієнтуючись по підказках, заробляє свою трійку, а то й четвірку з фізики. Така вже вона, наш Оленка!

Ця дівчинка невисока на зріст, худорлява. На уроках фізкультури вона інколи виявляється сильнішою та спритнішою за багатьох хлопців. Оленчина постать свідчить про те, що вона дружить зі спортом. У дівчинки стрункі ноги, чудова постава.

Обличчя Оленки подовжене, смагляве, з легким рум'янцем. Невеличкий кирпатий ніс надає їй задерикуватого вигляду. Волосся в дівчинки не руде, якесь мідяно-лискуче й ніяк не хоче лягати в модну зачіску. Зелені очі Оленки виглядають захопленими. Вони завжди так і вишукують собі пригоди.

Ось із такою дівчинкою я сиджу за однією партою і пишаюся цим.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.