Якою я уявляю школу майбутнього - ІIІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Якою я уявляю школу майбутнього - ІIІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Здається мені, що у недалекому майбутньому зміниться та звичайна школа, у якій ми навчаємось. Можливо, у школі не будуть вчитись цілих одинадцять років. Може, винайдуть машину, здатну зробити запам'ятовування прискореним і більш тривалим. Люди будуть здатні знати дванадцять і більше мов. А чим же вони займатимуться у вільний час? Самовдосконалюватись! А може, навчання у школі стане таким: діти сидять за комп'ютерами і відповідають на питання. Знання ж вони отримуватимуть від робота-вчителя. До комп'ютерних програм могли б бути занесені матеріали всіх підручників. Як багато можливостей відкриється для учнів!

Технічний прогрес вимагає змін у тій шкільній системі, що є зараз, адже потреби суспільства змін змінюються. Хотілося б мені, аби ми могли вибирати собі предмети за інтересами. Наприклад, подобається мені історія — і я вибираю ще й курс археології. Кожний з нас отримував би ті знання, які потім використає. Мені здається, що українська нація лише виграє від цього. Багато галузей виробництва отримають спеціалістів, здатних зробити нашу державу економічно більш розвиненою.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.