Згаяного часу конем не здоженеш - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Згаяного часу конем не здоженеш - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Час — це наше життя. Іде час, ідуть і наші роки. Втрачати його не можна, якщо не хочеш, щоб даремно пройшло життя. Я вважаю, що треба усе розподіляти по хвилинах.

У мене є розклад тижня, згідно з яким я роблю те, що запланувала. Я виконую домашнє завдання, гаптую, малюю фарбами, дивлюсь телевізор рівно стільки, скільки запланувала. Я думаю, що не можна тільки працювати. Відпочивати теж важливо, але тільки після того, як виконаєш всю роботу. Я також думаю, що людина не повинна сама себе обмежувати. Наприклад, якщо хтось добре вчиться в школі, це ще не означає, що він правильно розподіляє свій час і свої сили. Позашкільні заняття іноді можуть бути не менш важливими для розвитку людини. Я захоплююсь вишиванням і живописом і гадаю, що ці заняття розвивають мої естетичні смаки, роблять життя цікавішим.

Кожна людина прагне урізноманітнити своє життя, але іноді за щоденними турботами не знаходить для цього часу. Через це робота стає тягарем. На мою думку, треба вміти відпочивати. А для цього необхідно добре організувати свій робочий день. Час — це золото, тому гаяти його не можна. Треба усе встигати.


Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.