Які професії я вважаю найважливішими і чому - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Які професії я вважаю найважливішими і чому - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Багато є професій, усі вони потрібні, але є такі, без яких людству не вижити. Мені здається, що найважливіші з професій — це лікар і вчитель. Лікар завжди потрібен, бо скільки існує людство, стільки його атакують різні хвороби. У давні часи лікуванням займались шамани, чаклуни. Потім, з розвитком суспільства, набуттям нових знань, покращувалось і знання людського тіла та його хвороб, причин їх виникнення та способів лікування. А вчителі — це люди, які зберігали певні відомості, знання та передавали їх іншим. Без них кожне нове покоління починало би з нуля, не враховуючи досвід тих, хто жив раніше. Лікарі лікують тіло та душу, а вчителі розвивають душу, вчать, передають досвід і знання. Бути учителем більше до вподоби дівчатам. Бо їм властиво опікати, вчити, берегти від помилок менших, слабших. Завдяки вчителям зберігається мова, самобутність народів, а завдяки лікарям зберігається людство. Шануймо ж цих самовідданих людей!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.