Які професії я вважаю найважливішими і чому - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Які професії я вважаю найважливішими і чому - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Вибір майбутньої професії — справа дуже серйозна. Тут треба зважати на все: наскільки актуальна професія, чи відповідає вона здібностям і характеру людини, а головне, наскільки вона важлива для суспільства.

Я вважаю найважливішими для людей нашого часу професії лікаря, еколога та президента. Лікар рятує людські життя. Медицина зараз дійшла такого високого рівня, що вилікувати може майже всі хвороби, якщо вчасно звернутися по допомогу. Хвороби природи такі ж серйозні, як і людські. Але вони більш глобальні і мають більш страшні наслідки. Безгосподарне ставлення людей до природи може призвести до серйозних катастроф і навіть до загибелі людства. Еколог має шукати шляхи порятунку навколишнього середовища, а також виховувати у людей культуру уважного і дбайливого ставлення до природи.

Такою ж відповідальною і важливою є професія президента, першої людини у державі, яка вирішує долю країни, визначає шляхи її розвитку.

В майбутньому я хотіла би бути лікарем або екологом. Я мрію, щоб моя робота приносила користь людям.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.