Мій улюблений твір мистецтва - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Мій улюблений твір мистецтва - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Нещодавно ми з сестрою відвідали Донецький художній музей. Там дуже багато різних витворів мистецтва. Але мене завжди зачаровували ті картини, де зображене море. Багато різних картин я бачив, але кращих, ніж у Айвазовського, здається, немає. У нашому музеї цілих три картини (оригінали), але мені найбільше подобається його картина „Морський пейзаж. Коктебель” (1880р.). Я дізнався, що Іван Костянтинович працював у своїй майстерні у Феодосії, на березі моря. Під час бурі солоні бризки потрапляли на терасу, де звичайно сидів художник. Він любив, аби стіни були без прикрас — голі.

Ось я перед своєю улюбленою картиною! Яке море! Здається, що я теж вдихаю свіже солоне повітря, відчуваю бризки на своєму лиці. Здається, якщо я доторкнусь до моря, намальованого на полотні, то відчую прохолоду. Барви підібрані з такою точністю, що вода виглядає прозорою і об'ємною. Небо рожево-блакитне з невеликими хмаринками. Можливо, що це ранок або ранній вечір. На неспокійному морі розхитується корабель-велетень, риплять його канати, потріскують дошки. Легкий вітерець грає з хвилями на морі, бігає поміж мачт і заплутується у моєму волоссі.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.