Мій улюблений твір мистецтва - ІІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Мій улюблений твір мистецтва - ІІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Віктор Михайлович Васнецов — великий російський художник. Його картини переносять нас у світ народних казок, легенд, пісень, билин. Хто ж не знає його дивовижних картин про Івана-царевича та Олену Прекрасну, про чарівний килим, що летить над горами і морями?

Кому ж не відома картина, на якій сестричка Оленочка сумує за своїм братиком Іванком? Навколо сумної дівчинки і природа сумує. Опустили віти берізоньки у темну й холодну воду. По воді пливуть листочки, а Оленочка сидить біля самісінької води. Усе ніби пройняте настроєм дівчини — очікує чогось, і водночас тихе, задумливе. Хоча картина й сповнена темних кольорів, в очах Оленочки ми бачимо промінь надії. Завжди хочеться допомогти їй, втішити. А ще мене завжди цікавило, про що саме вона думає. Може, хоче придумати, як врятувати братика? А може, просто сумує за ним?

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.