Зимовий вечір - I варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Зимовий вечір - I варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Позаду залишилась осіння сльота, довгі холодні зливи, пронизливий вітер, затягнуте важкими і темними хмарами небо, липкі тумани. Одного ранку ми прокинулись і побачили, що прийшла довгоочікувана красуня-зима.

Вона порадувала нас пухнастим білим снігом. А скільки нових ігор та розваг принесла вона з собою! Ми цілий день гралися в сніжки, будували фортеці, каталися на лижах та санчатах. А з ватного неба падав і падав лапатий сніг, вкриваючи все навкруги білою ковдрою. Все стало дуже красивим. Вулиці набули святкового, урочистого і дуже охайного вигляду, а дерева накинули білі ажурні хустки.

Але взимку дні дуже короткі. І ось з неба спустились фіолетові сутінки. Скрізь загорілись жовті ліхтарі. В їх світлі сніжинки чи то водили дивні хороводи, чи то танцювали якийсь химерний вальс, що не мав початку і кінця. При штучному освітленні великі сніжні намети здавались темно-синіми. Засніжені дерева біля ліхтарів під снігом були схожі на недогарки свічок. Нарешті снігопад скінчився. Хмари розступились. І з зимового високого неба на землю глянули ясні зорі. Під їх холодними променями сніг почав переливатися, як тисячі крихітних діамантів. На землю тихо опускалась оксамитова ніч.

Гарно було на вулиці, але треба було йти додому. Адже з теплої квартири теж добре спостерігати за сніговою казкою.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.