Зимовий вечір - IІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Зимовий вечір - IІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Невидимий митець рожевою фарбою небо розмальовує, з білих пухнастих хмариночок сиплеться сніжок. Усі дерева вкриті пухнастим покривалом. А ти сидиш біля віконечка, на якому той самий митець-ювелір понамальовував чудернацькі візерунки. Тут тобі і квіти з гострими пелюстками і хащі джунглів. Мене вражає, що природа створює такі дива із звичайної води.

Потроху сутеніє і рожево-біле небо стає попелястим, а згодом і темно-синім. На вулицях вмикають ліхтарі. І в їх лимонно-жовтому світлі танцюють сніжинки. Вони кружляють, блищать і м'яко лягають на вже білу землю. Зручно влаштувавшись у теплій квартирі на підвіконні, я дивлюся на випадкових перехожих. Навколо ж відбувається дивне дійство — перетворення цілого міста на казкове снігове королівство. Як приємно відчувати на обличчі холодок від снігу, чути як він топиться, сидіти і споглядати за сніговими чудесами з вікна. Виникає бажання намалювати картину того, що я бачу, або сфотографувати. Адже кожного разу все виглядає по-іншому.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.