Перший весняний день - I варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Перший весняний день - I варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Настав перший весняний день. Природа пробудилась від довгого зимового сну.

Посміхнулося сонечко з-за пухких хмаринок, і все навкруги перейнялося надією на те, що незабаром потеплішає. Затріпотіли від пориву весняного вітерця чорні, з набряклими бруньками гілочки дерев.

Скоро на них з'являться ніжно-зелені липкі листочки. З галявин сніг вже зійшов, але в тіні кущів і дерев ще лежать брудні талі кучугури. Деінде, розриваючи полон торішньої пожухлої трави та опавшого листя, з'являються синьоокі проліски і невпевнено тягнуться де сміливих промінців теплого весняного сонечка.

А далина повита прозорим ніжним серпанком ранішнього туману, вологого і прохолодного.

Вже скінчився льодохід, і вода в річці вийшла з своїх берегів. Від величезних наметів, проклавши вибалках шляхи, біжать до ріки маленькі, швидкі, каламутні струмочки. В ріці відбилось блакитне небо.

Ніжні барви весняного пейзажу милують око. Зачаровує дзвінкий спів жайворонка, що лунає з недосяжної висоти. Він співає про те, що готовий зустрічати нову весну, і ніби намагається закликати все навколишнє остаточно скинути з себе пути зимового сну.

Дуже скоро весна ввійде в свої права: розквітнуть волошками і ромашками галявини, тоненькі берізки і вільхи вберуться у гарні сережки. Виведуть діточок птахи у нових гніздах, і наповниться ліс весняним гомоном.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.