Перший весняний день - IІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Перший весняний день - IІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

З яким нетерпінням усі ми чекаємо на перший весняний день! Навколо все прокидається від сну ніби починає наздоганяти час. Дзвенять швидкі струмки, шукаючи собі дорогу. Вони й між льодом на асфальті знаходять шпарини, і поміж камінням. Сонечко починає пригрівати землю, і вона парує. Якщо придивитись, то від землі іде якесь марево. Дерева вкриваються бруньками, з них згодом починають з'являтися перші клейкі листочки. Вони приємно пахнуть і сяють на сонечку. Здається, що повітря пахне якось по-іншому, воно свіжіше. Люди частіше посміхаються, вони радіють тому, що попереду прекрасна весна. А колись наші предки співали веснянки, або закликати птахів. Саме птахи, за давнім повір'ям приносили на своїх крилах весну. Діти носили жайворонків з тіста по домівках і усі вітали найгарнішу дівчину, що уособлювала собою весну. Вона була одягне на в білу сорочку, і на голові у неї був віночок. Зараз ці традиції вже майже втрачені, але приходу весни все одно ми чекаємо з великим нетерпінням.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.