Справжня п'ятірка - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Справжня п'ятірка - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Одні з найцікавіших у нашій школі — уроки трудового навчання. Вони проходять дуже швидко. Так було й учора.

Микита Михайлович оголосив конкурс на кращу шпаківню. Учитель, як завжди, ще раз розповів про порядок роботи, наголосивши на техніці безпеки. Переконавшись, що ми його зрозуміли, Микита Михайлович дозволив розпочати роботу.

Відразу запрацювали верстати. По майстерні рознісся стукіт і брязкіт. Кожен з нас намагався впоратися зі завданням якнайшвидше і якнайкраще. Спочатку першість у трудовому змаганні тримав Петрик. Він вправно й швидко вирізав окремі деталі, але з'ясувалося, що однієї деталі бракує. Дошки більше не було, Петрик вибув із конкурсу. А ось Сашко, хоч він і працював не надто швидко, все розкреслив, зважив, продумав. Цьому хлопцеві не довелося нічого переробляти або підправляти. Сашкову шпаківню Микита Михайлович визнав найкращою. Учитель уважно оглянув школярський виріб, похвалив Сашка й поставив у щоденнику хлопця справжню п'ятірку, єдину того разу.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.