Перший весняний день - IІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Перший весняний день - IІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Разом з пробудженням природи від зимового сну в Україні починається цикл народних весняних свят пов'язаних із стародавніми віруваннями, що супроводжуються піснями, іграми та хороводами. Наш народ створив чудовий образ весни — гарної молодої дівчини з вінком на голові. Вона бажаний і довгоочікуваний гість. Дівчата закликають весну піснями-веснянками, діти зустрічають солодким печивом у вигляді пташок-жайворонків. За давнім повір'ям вважається, що весну з вирію приносять на своїх крилах птахи. Щоб прискорити їх приліт, діти співали пісень і носили по селу випечених з тіста „жайворонків”. У всій Україні не знаходилось такого зухвальця, який би вистрелив з рогатки у пташину: ніхто не наважувався стріляти у Весну. Її вітали словом-піснею. Прихід весни після зими люди розуміли як боротьбу. Щоб допомогти весні у цій боротьбі, вони спалювали опудало зими, по вулицях носили зображення сонця, водили хороводи. Закликанням весни закінчується період виглядання весни, що обіймає собою перший весняний місяць березень.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.