Моє улюблене свято - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Моє улюблене свято - І варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Серед усіх свят, які відзначає наша сім'я, я більше всього люблю родинні. Це мій власний день народження, а також день народження мого дідуся і ще мамине свято — Восьме березня.

Мій дідусь брав участь у війні нашого народу проти фашистських загарбників, тому на його день народження приходить багато фронтових товаришів. Вони згадують воєнні роки, співають пісні своєї героїчної молодості. Мені дуже цікаво спілкуватися з друзями мого дідуся, бо вони дуже багато побачили в житті такого, що ми, люди мирного часу, навіть не можемо уявити.

Мій день народження я святкую в сімейному колі, а також зі своїми друзями. Мама завжди готує на нього смачні страви, пече великий пиріг, прикрашає його свічками. Всі вітають мене і дарують подарунки. Мій день народження завжди проходить весело і цікаво.

Але найулюбленіше моє свято — Восьме березня. В цей день ми з сестрою прибираємо хату, самі готуємо святковий обід, щоб зробити приємне мамі. Наша мама своєю любов'ю об'єднує всю нашу родину, тому жіноче свято перетворюється на справжній день духовності і любові, який згуртовує нашу сім'ю.

Я вважаю, що родина — найважливіше, що є в житті людей, а родинні свята допомагають нам висловити і показати свої почуття до близьких.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.