Моє улюблене свято - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Моє улюблене свято - ІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Я взагалі люблю свята, коли не треба ходити до школи, всі веселі, безтурботні. Можна піти до когось в гості або запросити гостей до себе. Але найулюбленішим святом для мене є Новий рік. Вже закінчився перший семестр навчання в школі. На вулиці лежить пухнастий сніг, який весело рипить під ногами. А вдома пахне хвоєю: то тато вже приніс ялинку. Вони з мамою шепочуться по кутках: готують нам з сестрою подарунки під ялинку. Потім мама дістає ящик з ялинковими прикрасами, і ми з сестрою прикрашаємо ялинку. Серед прикрас є такі, що ними користувались ще мої дідусь з бабусею, коли були молодими. Ми їх дуже обережно розглядаємо і вішаємо на гілочки. Мама готує всілякі смачні страви: обов'язковий торт „Наполеон” — улюбленець всієї сім'ї, салат „Олів'є” і багато іншого. А ми з сестрою і татом допомагаємо їй. Наш кіт, як велика пухнаста куля, ходить товстий і задоволений, бо йому перепадає на свята багато смачного. Ми прибираємо все в домі, святково одягаємось і сідаємо за стіл. Дивимось святковий концерт, вітаємо один одного. Під ялинкою кожен знаходить собі подарунок. Першого січня ми всією сім'єю ходимо гуляти, дивимось на головну ялинку міста. А потім я зі своїми друзями гуляю надворі, катаюсь на ковзанах, граю в сніжки. Починаються зимові канікули!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.