Моє улюблене свято - ІІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Найкращі учнівські твори

Моє улюблене свято - ІІІ варіант - 7 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Свята бувають загальні і особисті. Я люблю загальні свята: Новий рік, Різдво, 8 Березня. Але найулюбленішим для мене є особисте свято — мій день народження. Це дуже веселий для мене день. Чому? Це відомо всім. Тебе всі вітають: і мама з татом, і дідусі з бабусями, і сестри з братами, і друзі. Всі розповідають тобі, як ти народився, який був день чудовий і особливий. Я приймаю подарунки, вислуховую побажання і почуваю себе найголовнішою людиною у домі. День народження у мене влітку. Тепло, світить сонечко, не треба нікуди поспішати, бо настали канікули. У мене є традиція — день народження, якщо я нікуди не поїхав, я святкую надворі. Мама стелить на траві ряднинку, ми з друзями виносимо туди черешні, полуниці, морозиво, торт, цукерки, напої. Виносимо магнітофон і під музику пригощаємось, сміємось, шуткуємо. Потім прибираємо все і йдемо гуляти. Ввечері, коли вже лягаю спати, згадую: я став на рік дорослішим. А скільки ще попереду цікавого — ціле життя. І я засинаю щасливим.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.