Бути здоровим — значить бути сучасним - IІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Бути здоровим — значить бути сучасним - IІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Кожна людина хотіла б завжди бути здоровою. Але дуже часто люди не замислюються над тим, від чого залежить здоров'я, як зберегти цей дорогоцінний дар природи. Поки здоров'я є, ми про нього не думаємо і не піклуємося. Навіть маючи міцне від природи здоров'я, ми не маємо гарантії від усіляких хвороб. Тому кожна людина повинна вести здоровий образ життя. Кожного дня потрібно робити зарядку, виходити на вечірні прогулянки, провітрювати приміщення. Користуватися сонячною енергією, але не зловживати нею. Наскільки корисна вода, знають усі, але не завжди всі використовують її як засіб для загартування. Ну а головне для здоров'я — це правильне харчування. Серйозної шкоди здоров'ю завдають тютюн, алкоголь, наркотики. Недаремно в усьому світі триває боротьба з палінням, алкоголізмом, наркотичною залежністю. Усіх цих шкідливих звичок треба уникати.

Наше здоров'я залежить від нас самих, від наших власних зусиль. Міцне здоров'я допоможе не лише уникнути хвороб, але й зробить наше життя приємнішим та довшим.





Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.