Бути здоровим — значить бути сучасним - IІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Бути здоровим — значить бути сучасним - IІІ варіант - Найкращі учнівські твори - Твір

Більшість моїх однолітків сьогодні займаються спортом. Я вважаю, що це правильно. Коли людина з дитинства займається спортом, вона не тільки розвиває себе фізично, а й підтримує та розвиває своє здоров'я. Сьогодні дуже часто говорять, що у нашій країні багато людей хворіє. У цьому винна не тільки екологія, а й спосіб життя. Якщо кожна людина буде відмовлятися від шкідливих звичок, вона вже буде здоровішою. Лікарі стверджують, що необхідно правильно харчуватись, займатись фізичними вправами, частіше дихати свіжим повітрям. Якщо дотримуватись цих правил, наш організм зможе перебороти більшість хвороб. Якщо прокидаєшся зранку і відчуваєш себе бадьорим, то і настрій протягом дня буде чудовим, а це важливо! Кожен з нас, почуваючи себе добре, буде випромінювати посмішку, яка принесе радість оточуючим. Чим більше буде здорових людей у нашій країні, тим кращим буде наше майбутнє. Адже здоров'я людини — здоров'я нації.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.