Новорічні браконьєри - (замітка в газету) - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Новорічні браконьєри - (замітка в газету) - Найкращі учнівські твори - Твір

Дорога редакціє!

На Новий рік люди ставлять у себе в хаті ялинку та прикрашають її. Ця традиція, яка з'явилася в Німеччині, зараз існує в усьому світі. Перед Новим роком кожна людина купує ялинку. Великі ялинки стоять у центральних районах міста, на дитячих майданчиках, у школах та дитячих садках — скрізь у тих місцях, де є діти.

Ялинки продаються в спеціальних металевих загорожах. Перед самим Новим роком перед цими загорожами виникають великі черги. Ялинок продається багато, але, як правило, до Нового року вони всі розкупаються.

Та ось недавно я побачив дивовижну картину. В одній загорожі стояла величезна кількість ялинок. Новий рік уже відсвяткували та було ясно, що їх ніхто не стане купувати. „Навіщо стільки ялинок?” — запитав я перехожих, які йшли мимо. „Та це приватне підприємство, — відповів мені один із них. — Вони закупили велику лісову ділянку та весь ліс на цій ділянці вирубали. Ялинки привезли до міста для продажу під самий Новий рік, сподіваючись отримати великі гроші. Але майже всі вже були з ялинками, тому товар не знайшов покупців”.

Це ж скільки лісу було вирубано марно! А ліс — це легені планети. Я думаю, що вирубка лісів повинна стати державною монополією. Тоді таких випадків не буде траплятися.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.